









5 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Довжина | 1870 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр волосіні | 0,24 см мм |
| Комплектація | захисні окуляри |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Об'єм двигуна | 42,7 см3 |
| Різальна система | нож |
| Тип ДВС | 2-тактний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Колір | зелений |
| Частота обертання двигуна | 7000 об/хв |
| Ширина захоплення | 46 см (волосінь), 25,5 см (ніж) |