









3 999 ₴
Ширина скошування ліскою становить 44 см — це оптимально для швидкої роботи на великих площах. Для більш жорсткої рослинності або молодих кущів використовується сталевий ніж шириною 25.5 см. Завдяки поєднанню ліски та ножа ви легко пристосуєтесь до будь-яких умов скошування.
Зручна ручка та оптимально збалансована вага 6.6 кг забезпечують комфортну роботу навіть протягом кількох годин. Gartner BCG-3014 — чудовий вибір для приватного господарства чи дачі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 330 мм |
| Додатково | система «Легкий запуск» |
| Потужність двигуна | 3000 Вт |
| Об'єм двигуна | 52 см3 |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 30 мин /при повній заправці баку |
| Тип ДВС | 2-тактний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Рівень шуму | 96 дБ — 107 дБ дБ |
| Частота обертання двигуна | 9500 об./хв ±500 об./хв |
| Ширина захоплення | 44 см котушкою з ріжучою жилкою, 25,5 см ріжучим ножем |