





3 599 ₴
Gartner BCE-1940 S2 допоможе легко підтримувати газон і сад у доглянутому стані без зайвих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 1680 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Додатково | D-подібне руків'я |
| Комплектація | захисний кожух |
| Потужність двигуна | 1900 Вт |
| РОЗМІРИ | 15,5 х 13,5 см _x000D_ (довжина стрижня — 41,5 см) |
| Різальна система | нож |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Колір | Салатовий |
| Ширина захоплення | 40 см (волосінь), 25,5 см (ніж) |