






3 599 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Додатково | однофазний колекторний двигун із подвійною ізоляцією |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Потужність двигуна | 1900 Вт |
| Напруга акумулятора | 220 В В |
| РОЗМІРИ | 86 x 86 x 40 мм |
| Різальна система | нож |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Колір | Салатовий |
| Частота обертання двигуна | 7500 об./хв |
| Ширина захоплення | 43 см (котушка з волосінню), 25,5 см (ніж) |