









3 399 ₴
Має максимальну потужність 1700 Вт, що забезпечує високу продуктивність роботи. За допомогою електронного блоку плавного пуску відбувається поступовий набір обертів при ввімкненні та обмежується пусковий струм електродвигуна.
Конструкція виробу дозволяє встановлювати передню рукоятку в оптимальне для роботи положення. Завдяки подвійній ізоляції (клас II) інструмент безпечний у використанні й не потребує заземлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Додатково | однофазний колекторний двигун із подвійною ізоляцією |
| Комплектація | захисний кожух |
| Максимальні оберти | 8500 об/мин /номінальна частота обертання шпинделя |
| Потужність двигуна | 1700 Вт |
| РОЗМІРИ | 86 x 86 x 40 мм |
| Різальна система | нож |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Колір | Салатовий |
| Ширина захоплення | 38 см (волосінь), 25,5 см (ніж) |