-5%







1 885 ₴
1 792 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.84 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВхШхГ | 80х70х80 см |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Довжина: | 900 мм |
| Матеріал | водонепроникний оксфорд 100% поліестер |
| Призначення | для саду |
| Розміри (ВхШхГ) | 83х17х17 см у складеному вигляді |
| Розрахункове навантаження на стілець | 120 кг |
| Тип | стілець |
| Колір | зелений |
| Ширина | 280 мм |