




4 566 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11.66 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Зернистість диска | 36 |
| Комплектація | станок |
| Призначення | Універсальна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 200 мм |
| Особливості | LED підсвітка робочої зони |
| Живлення | Мережа |
| Споживана потужність | 185 Вт Вт |
| Режим роботи | шліфування |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 25 мм |
| Частота холостого ходу | 2980 об./хв |