








4 992 ₴
Під час шліфування вода повільно подається до ріжучої кромки, запобігаючи нагріванню від тертя. Універсальний пристрій забезпечує гнучкість для шліфування широкого спектру інструментів, тоді як антикорозійний резервуар для води охолоджує заготовку. Заготівку можна відполірувати зачисною пастою. Кутомір для регулювання кута шліфування входить в комплект поставки. Шліфувальний круг можна підготувати за допомогою точильного каменю. Чотири гумові ніжки пом'якшують вібрацію та забезпечують міцне та надійне стояння. У комплект поставки входить повільно обертовий дрібнозернистий мокрий шліфувальний круг і шкіряний шліфувальний круг для видалення задирок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.33 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ДхШхВ) | 330х250х310 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Зернистість диска | 220 |
| Комплектація | шліфувальний круг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 200 мм (180 мм - полірувальний) |
| Особливості | антивібраційні підставки |
| Живлення | Мережа |
| Споживана потужність | 125 Вт Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 40 мм 30 мм (полірувальний) |
| Частота холостого ходу | 110 об/хв |