-2%



1 679 ₴
1 640 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.645 кг |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 1 вбудована фіксована еластична пряжка |
| Кишені | 16 багатофункційних комбінованих |
| Колір | темний |