









7 850 ₴
Панель має сумарну потужність 120 Вт і коефіцієнт конверсії ≥20 %. Для заряджання пристроїв передбачено розніми USB-A (24 Вт) і USB-C (18 Вт), а для підключення до електростанції є DC 18 В/6,6 A, 120 Вт (макс.). Панель виконана в чорному кольорі й має складану конструкцію, чим і зумовлена її мобільність. Повністю розгорнута сонячна панель має габарити 1 660 × 520 × 25 мм, а складена – 370 × 520 × 50 мм, її вага складає 4,7 кг. З огляду на те, що пристрій може застосовуватися в складних умовах, скажімо, у польових, конструкцією передбачено міцне руків’я, що забезпечує зручність під час перенесення. На додачу: у комплекті, крім кабелю 2 в 1, є також адаптери для різних завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 120 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4700 |
| Висота | 560 мм |
| Інтерфейси | USB-C /5В/3A; 9В/2A; 12В/1,5A; 18 Вт (макс,) |
| Коефіцієнт конверсії | >=20% |
| Призначення | Акумулятори, смартфони, планшети, ноутбуки |
| Розміри в розкладеному вигляді | 1660 x 520 х 25 мм |
| Розміри в складеному вигляді | 370 x 520 х 50 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Портативна сонячна панель |
| Колір | Чорний |