




5 178 ₴
Професійна акумуляторна універсальна пилка Einhell TP-AP 18/28 Li BL – Solo є членом гнучкого сімейства Power X-Change від Einhell, які можна без обмежень поєднувати один з одним. Кожна акумуляторна система може поєднуватися з будь-яким пристроєм PXC. Безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і триваліший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками. Антивібраційна функція забезпечує роботу з низьким рівнем вібрації. Крім того, акумуляторна універсальна пилка зручна у користуванні завдяки ергономічному дизайну та м'яким поверхням рукоятки. Поворотна основна рукоятка забезпечує максимальну гнучкість. Регульований черевик пили забезпечує оптимальне використання пиляльного диска. Швидка заміна пильного диска без використання інструментів спрощує роботу. В комплект поставки входить високоякісний пиляльний диск по дереву від KWB. Доставка здійснюється без акумулятора та без зарядного пристрою. Для оптимального використання рекомендуються акумулятори ємністю 2,5 Аг або більше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина пропилу | 200 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | шабельно |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 180 мм |
| Довжина ходу | 28 мм мм |
| Ємність акумулятора | 2.5 A·г мА/год |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Напруга | 18 В В |
| Розрізний матеріал | дерево |
| Тип | ручно |
| Функції та можливості | безінструментальна зміна насадок |
| Кількість ходів на холостому ходу | 2500 об/хв |
| Ширина | 450 мм |