-5%






1 145 ₴
1 091 ₴
Основною функцією парника є захист рослин, що вирощують, від негативного впливу довкілля. Оскільки парник Neo Tools має маленькі розміри, його найчастіше застосовують для вирощування саджанців під відкриту ділянку ґрунту. Споруда здатна захистити саджанці або інші сільськогосподарських культури від ультрафіолетового випромінювання сонячних променів, сильних поривів вітру, а також різких перепадів температур і заморозків.
Так, парниковий ефект дає змогу прискорити процес вирощування саджанців та отримання врожаю. У парнику плоди дозріють набагато раніше, ніж на відкритій ділянці ґрунту.
Тому парник це універсальний і вигідний варіант для будь-якого огородника, адже парник легкий у збиранні, практичний, мобільний і дуже економний.
Складні парники Neo Tools є зручним рішенням для садівників і огородників, забезпечуючи оптимальні умови для росту рослин у будь-яку пору року і в будь-яких кліматичних умовах. Завдяки їхній мобільності, компактності та доступності, вони стають все популярнішими серед тих, хто прагне високого рівня врожайності та якості своїх сільськогосподарських культур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Довжина: | 710 мм |
| Конструкція | металева з порошковим покриттям |
| Матеріал робочої поверхні | ПВХ плівка |
| Передній отвір | 49x71 см |
| Застосування | для використання вдома та поза домом |
| РОЗМІРИ | 690×490×1600 мм _x000D_ в розкладеному вигляді |
| Тип | парник складаний |
| Ширина | 470 мм |