-7%






4 110 ₴
3 809 ₴
Основною функцією парника є захист рослин, що вирощують, від негативного впливу довкілля. Оскільки парник Neo Tools має маленькі розміри, його найчастіше застосовують для вирощування саджанців під відкриту ділянку ґрунту. Споруда здатна захистити саджанці або інші сільськогосподарських культури від ультрафіолетового випромінювання сонячних променів, сильних поривів вітру, а також різких перепадів температур і заморозків.
Так, парниковий ефект дає змогу прискорити процес вирощування саджанців та отримання врожаю. У парнику плоди дозріють набагато раніше, ніж на відкритій ділянці ґрунту.
Тому парник це універсальний і вигідний варіант для будь-якого огородника, адже парник легкий у збиранні, практичний, мобільний і дуже економний.
Складні парники Neo Tools є зручним рішенням для садівників і огородників, забезпечуючи оптимальні умови для росту рослин у будь-яку пору року і в будь-яких кліматичних умовах. Завдяки їхній мобільності, компактності та доступності, вони стають все популярнішими серед тих, хто прагне високого рівня врожайності та якості своїх сільськогосподарських культур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Довжина: | 980 мм |
| Конструкція | металева з порошковим покриттям |
| Матеріал робочої поверхні | 135 г ПЕ фольги |
| Передній отвір | 37 × 70 см |
| Застосування | для використання вдома та поза домом |
| Тип | парник складаний |
| Ширина | 370 мм |