-5%


2 300 ₴
2 189 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм бака | 15 л |
| Стан | Новий |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 |
| Висота | 590 мм |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Довжина: | 450 мм |
| Додатково | Блокування струменя підвищує комфорт роботи |
| Максимальна температура рідини розпорошується | 45 °C |
| Робочий тиск | 2,5-3,5 Бар бар |
| Спосіб транспортування (переноски) | на спині |
| Тип | Ручний |
| Тип закачування | помповий |
| Ширина | 180 мм |