



1 939 ₴
* Характеристики та комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм бака | 16 л |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.1 |
| Висота | 500 мм |
| Довжина: | 370 мм |
| Ємність акумулятора | 8 Агод мА/год |
| Комплектація | акумулятор/(вбудований у корпус) |
| Максимальний час роботи | 6 років |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Площа оброблення за однієї заправки | 930 м2 |
| Робочий тиск | 1,5-5 Бар бар |
| Витрата рідини | 2,6 л/хв (0,5 - 2,6 л/хв) |
| Спосіб транспортування (переноски) | на спині |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Ширина | 200 мм |