-2%



1 999 ₴
1 954 ₴
Обприскувач має ергономічну конструкцію. Вхідний фільтр зручно знімати і легко чистити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм бака | 16 л |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.1 |
| Висота | 570 мм |
| Довжина: | 360 мм |
| Ємність акумулятора | 8 Агод мА/год |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Максимальний час роботи | 5 років |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Площа оброблення за однієї заправки | 900 м2 |
| Робочий тиск | 1,5-5 Бар (0,15 -0,5) бар |
| Витрата рідини | 2,6 л/хв (0,5-2,6 л/хв) |
| Тип | Акумуляторний |
| Ширина | 210 мм |
| Штанга | 70-105 см |