









1 999 ₴
Насадка для трави з шириною зрізу 70 мм ідеально підходить для догляду за краями газону. Насадка для різання кущів зрізає сучки та гілки товщиною до 8 мм і особливо підходить для догляду за живоплотами та кущами з довжиною різання 110 мм. М’яка рукоятка забезпечує надійне захоплення, тому компактні ножиці зручно тримати навіть під час тривалого використання.
В комплект поставки входить телескопічний подовжувач для практичного і зручного використання. Акумуляторна батарея 2,0 Ач встановлена стаціонарно. У комплект входить зарядний кабель для зарядки акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Відстань між ножами | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 0.61 кг |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Максимальний діаметр зрізу | 8 мм (з насадкою для кущів) |
| Напруга акумулятора | 3,6 В В |
| Особливості | ручка з м'якою накладкою |
| РОЗМІРИ | 660 x 230 x 30 мм |
| Тип | ножиці для трави |
| Тип акумулятора | Li-Ion /2,0 Аг |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Колір | Чорний |
| Ширина різу | 70 мм / 110 мм мм |