









16 099 ₴
KS RHAGD 20V SET 3 – багатофункціональний набір із трьох бездротових інструментів, укомплектований двома ємними акумуляторами та швидким зарядним пристроєм. Дриль забезпечує крутний момент 60 Н·м і два режими роботи для широкого спектра повсякденних завдань. Перфоратор із силою удару 2 Дж дозволяє ефективно працювати з бетоном, деревом та металом, а кутова шліфувальна машина з регулюванням швидкості підходить як для делікатного шліфування, так і для швидкого різання. Безщіткові двигуни всіх трьох інструментів підвищують продуктивність та зменшують навантаження на механізми під час тривалого використання. Комплект доповнює міцна сумка для транспортування та зручного зберігання.
Зручність трьох інструментів
Поєднує бездротові дриль, кутову шліфувальну машину та перфоратор в одному наборі для гнучкості у будь-якому завданні.
Сумка для зберігання
для зручного транспортування, захисту інструментів від пилу, вологи та акуратного зберігання інструментів і аксесуарів в одному місці.
Бездротовий дриль
2 передачі швидкості та 2 режими роботи дозволяють підібрати оптимальні налаштування для різних завдань: свердління чи закручування. Це забезпечує точність, ефективність і контроль навіть при роботі з різними матеріалами, від дерева до металу.
Кутова шліфувальна машина
має плавний старт та плавне регулювання обертів 2500-10000 об/хв, що забезпечує стабільну потужність із регулюванням швидкості для тонкого полірування або швидкого різання. Захисний кожух із захистом від провертання вберігає користувача під час використання. В додатковій рукоятці для більшого контролю під час використання зберігається ключ, який завжди буде під рукою.
Перфоратор
має 4 режими роботи (свердління, свердління з ударом, удар з прокручуванням та удар). Потужний удар 2 Дж і швидкість обертання до 1400 об/хв забезпечують ефективне свердління отворів у бетоні (до 22 мм), сталі (до 13 мм) та деревині (до 28 мм). Для зручності роботи передбачено реверс, підсвічування, обмежувач глибини та ергономічна гумова рукоятку з бічною ручкою, що фіксується в різних положеннях.
Безщіткові двигуни
забезпечують більшу потужність при меншому споживанні енергії, працюють тихіше та не потребують складного обслуговування. Це дозволяє інструментам довше залишатися ефективними, виконувати більше завдань на одному заряді та служити надійно протягом тривалого часу.
Єдина акумуляторна система K&S
Два акумулятори 20В 4 А·год і швидкий зарядний пристрій 4,5 А у комплекті забезпечують безперервну роботу, поки один акумулятор заряджається - інший працює.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.09 |
| Вага (брутто) | 7,5 кг |
| Обертальний момент | 60 Нм |
| Глибина | 19,5 см (дриль), 19 см (перфоратор), 12,5 см (шліфувальна машина) мм |
| Додаткові характеристики | підсвітка |
| Ємність акумулятора | 4 Агод (в комплекті), інструменти рекомендовано використовувати з акумуляторами ємністю 2 А•год, 4 А•год, 6 А•год, 8 А•год мА/год |
| Ключові особливості | Літій-іонний акумулятор |
| Кількість швидкостей | 2/(дриль: швидкість 1: 0 — 450 об/хв, швидкість 2: 0 - 1900 об/хв) |
| Комплектація | інструкція |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 22 мм (перфоратор) |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 28 мм (перфоратор) |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 13 мм (перфоратор) |
| Напруга акумулятора | 20 В В |
| Регулювання крутного моменту | 1–23 |
| Режим роботи | свердління |
| Швидкість обертання | 1900 об/хв швидкість 1: 0 - 450 об/хв, швидкість 2: 0 - 1900 об/хв (дриль), 1400 об/хв (перфоратор), 2500–10000 об/хв (шліфувальна машина) об/хв |
| Тип | Дриль |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота ударів за хвилину | 28500 (дриль: 0 - 6750 уд./хв, 0 - 28500 уд./хв), (перфоратор: 0-4500 уд./хв) |