









4 999 ₴
Зручне місце для зберігання аксесуарів, що дозволяє тримати все гаразд і завжди під рукою під час збирання чи зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.84 кг |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 470 мм |
| довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 8 м |
| Комплектація | пістолет високого тиску |
| Максимальна температура води | 40 °C °С |
| Матеріали насоса | алюміній |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Особливості | телескопічна ручка |
| Продуктивність | 450 л/год літр/хв |
| Стан | Нове |
| Тип | мийка високого тиску |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип насоса | помпа |
| Рівень потужності звуку | 77,2 дБ |