








3 399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 210 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 1020 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 50 см мм |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Особливості | двосторонні леза |
| РОЗМІРИ | (брутто)" |
| Тип | кусторез |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір | Жовтогарячий |
| Ширина різу | 16 мм мм |