







6 749 ₴
До головних переваг електрокультиватора ТМ Könner & Söhnen відносяться:
ЕКОЛОГІЧНИЙ ДВИГУН
Електричні культиватори ТМ «Könner & Söhnen» оснащені потужним та надійним екологічно чистим й практично безшумним двигуном.
Висока міцність металу дозволяє продовжити термін служби культиватора і обробляти навіть твердий грунт.
ТРАНСПОРТУВАЛЬНІ КОЛЕСА
Невеликі колеса, роблять зручним транспортування і роботу з культиватором.
ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ
Культиватор не вимагає заправки паливом, неймовірно простий в управлінні. Важіль запуску має захист від випадкового старту і розташований на ергономічній ручці культиватора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | культиватор |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | клас захисту IPX4 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Робоча глибина | 22 см |
| Ширина захоплення культивації | 45 см |