-12%

1 090 ₴
959 ₴
Індикатор дозволяє швидко визначити наявність напруги або робочий стан обладнання. Завдяки яскравому зеленому світлу забезпечується чітка візуальна індикація навіть у середовищах із низьким освітленням.
LED-індикатор використовується в електрощитах житлових будинків, офісів, виробничих приміщень та комерційних об’єктів. Це зручний елемент для підвищення безпеки та контролю роботи електросистем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05 |
| Тип | Однофазний |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 20 мм |
| Номінальна напруга | 400 В В |
| Особливості | орієнтовний термін експлуатації лампи: 100000 год. |
| Робочий діапазон температур | -25-70 °C |
| Тип | Індикатор напруги |
| Ширина | 90 мм |