








4 950 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 40 мм |
| Комплектація | штовхач |
| Потужність двигуна | 2400 Вт |
| Оберти подрібнювача | 4000 об./хв |
| Об'єм контейнера | 50 л |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | Електричний |