





13 494 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29.5 кг |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 45 мм |
| Додатково | вимикач двигуна від перевантаження |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Оберти подрібнювача | 2850 об./хв |
| Об'єм контейнера | 60 л |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | Електричний |