-5%



1 355 ₴
1 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74 |
| Час заряджання | 45 хв - 135 мин |
| Габарити | 72 x 135 x 230 мм |
| Додатково | Клас захисту — II |
| Зарядний струм | 3 А x2 |
| Напруга | 230 В В |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Сумісність | всі акумулятори серії Energy+ від GRAPHITE |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Тип акумуляторів, що заряджаються | Li-Ion |
| Паковання | Картонна коробка |