








2 700 ₴
Подвійний зарядний пристрій Einhell Power X-Twincharger 4 A належить до акумуляторної системи Power X-Change та використовується для заряджання акумуляторів 18 В цієї платформи. Пристрій дозволяє одночасно заряджати два акумулятори, що спрощує роботу з інструментами, які використовують схему Twin Pack 2 × 18 В.
Заряджання виконується з використанням технології швидкої зарядки з номінальним струмом 4 А. Інтелектуальна система керування здійснює постійний контроль стану акумуляторів у процесі заряджання. Передбачений режим Refresh для відновлення глибоко розряджених акумуляторів.
Інформація про стан заряджання відображається за допомогою світлодіодного індикатора з шістьма режимами індикації. Конструкція зарядного пристрою дозволяє розміщувати його на стіні завдяки вбудованим петлям для підвішування.
Технології
Для кого
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 870 |
| Габарити | 260 х 90 х 225 мм (Д х Ш х В) |
| Додатково | 6-режимний LED-індикатор стану акумулятора |
| Зарядний струм | 4 А |
| Кількість в пакованні | 1 шт ед. |
| Напруга | 18 В В |
| Сумісність | Einhell Power X-Change |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Тип живлення | от сети |