




2 456 ₴
Пристрій підтримує одночасну зарядку до 4 акумуляторів, що робить його зручним для повсякденного використання. Вбудовані захист від перенапруги та перегріву гарантують безпечну експлуатацію.
Цей зарядний пристрій ідеально підходить для домашнього використання, офісу та професійних потреб, забезпечуючи надійне живлення для ваших електронних пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33 |
| Додаткові характеристики | Індивідуальний дизайн для виняткового зовнішнього вигляду виробу |
| Індикація заряджання | ЖК дисплей |
| Максимальна кількість акумуляторів, що одночасно заряджаються | 4 шт. |
| Швидкість заряджання | до 4 годин |
| Типорозмір підтримуваних акумуляторів | AAA |
| Функції захисту | Захист від короткого замикання |
| Кількість акумуляторів, що входять до набору | 4 шт. /Recharge Accu Power AA 2600 мАч |