-2%1 395 ₴
1 362 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.33 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 14 |
| Діаметр диска (щітки) | 305 мм (305х100Tх30 мм) |
| Довжина: | 370 мм |
| Кількість зубців | 100 шт. |
| Сфера застосування | Алюміній |
| Тип | пиляльний диск |
| Ширина | 350 мм |