-5%1 195 ₴
1 136 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Діаметр диска (щітки) | 235 мм / Діаметр внутрішній: 30 мм |
| Довжина: | 270 мм |
| Додатково | вага — 640 г |
| Кількість зубців | 100 шт. |
| Матеріал полотна | сталь/C50 |
| Сфера застосування | Алюміній |
| Тип | пиляльний диск |
| Ширина | 240 мм |