









28 999 ₴
Газонокосарка-робот – це високопродуктивний акумуляторний інструмент розрахований на обробку площ до 900 м2, включаючи круті схили з нахилом до 25 градусів/47%. Має 8 рівнів висоти скошування в діапазоні від 25 до 65 мм. Ширина обробки сягає 220 мм. Функція мульчування косарки забезпечує ефективне подрібнення трави одразу після скосу, тож немає необхідності збирати скошену траву та утилізувати її. Рівномірний розподіл подрібненої трави по газону стає додатковим джерелом живлення для вашого газону, покращує його стан.
В комплекті поставки є обмежувальний дріт довжиною 170 м, який дозволяє масимально зручно визначити зону косіння та не дозволяє пристрою виїжджати за його межі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 28 х 36 х 47 см |
| Додатково | безщітковий двигун |
| Ємність батареї | 4 А/год |
| Кількість параметрів довжини | 8 |
| Комплектація | акумулятор |
| Конструкція | Робот |
| Максимальна висота скошування | 65 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Основні | Wi-Fi /Bluetooth |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 70 мин |
| Рекомендована площа підстригання, м29 | 900 |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Колір | Синій |
| Частота обертання двигуна | 3100 об./хв |
| Ширина захоплення | 22 см |