-7%





4 350 ₴
4 029 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Максимальна висота скошування | 45 мм |
| Мінімальна висота скошування | 12 мм |
| Об'єм мішка | 16 л |
| РОЗМІРИ | 1670 x 890 x 290 мм |
| Тип двигуна | - |
| Колір | Чорний |
| Ширина захоплення | 30 см |