








3 816 ₴
Багатокомпонентну надувну трубку можна використовувати для різних застосувань у домі та саду, наприклад, як повітродув для листя з довгою надувною трубкою, як повітродув для майстерень із середньою надувною трубкою або як допоміжний пристрій для розпалювання гриля з короткою трубкою. Електронний регулятор швидкості забезпечує виконання необхідного регулювання. Світлодіодний дисплей надає миттєву інформацію про встановлену швидкість. М'яка рукоятка забезпечує добре захоплення та роботу без втоми. Інтегроване настінне кріплення дозволяє легко зберігати повітродув.
Для досягнення оптимальних результатів рекомендується акумулятор ємністю 2,5 А·год або вище. У комплект поставки входить акумулятор 4 Аг і зарядний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.78 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | щітковий |
| Ємність батареї | 4 А/год |
| Комплектація | повітродувка |
| Максимальний потік повітря | 120 м3/г |
| Особливості | Електронне регулювання швидкості |
| Швидкість повітряного потоку | 250 км/год |
| Тип | повітродувки |
| Рівень шуму: звукова потужність | 92 дБ(А) |
| Колір | Червоний |
| Частота холостого ходу | 15000 хв−1 |