-5%







1 299 ₴
1 237 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.84 кг |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 2-3 рік час |
| Довжина: | 140 мм |
| Ємність акумулятора | 2200 мА·год мА/год |
| Макс. тривалість роботи | 12 років |
| РОЗМІРИ | 34,5 x 14 x 14 см |
| Тип | Настільний |
| Колір | Білий |