




17 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 2.9 кВт |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна сила струму | 12.5 А |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41.5 кг |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 580 x 430 x 440 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | Ключ свічковий — 1 шт. |
| Модель двигуна | KS 200 |
| Потужність | 6,5 к.с. |
| Обмотка альтернатора | мідь |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм оливи в картері двигуна | 0,6 л |
| Рекомендуємо придбати | 2E Каністра для палива горизонтальна 2E, 2E-JCM5H, 5 л |
| Розетки | 2 х 16A |
| Тип ДВС | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний із повітряним охолодженням |
| Тип генератора | бензиновий |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Паливо | Бензин |
| Пристрій | генератор |
| Функції | Авторегулятор напруги (AVR) |