




12 399 ₴
Лінійка бензинових «K&S Basic» генераторів створена на базі фірмових двигунів KSB, що відрізняються відносно тихою роботою та надійністю завдяки верхньому розташуванню впускних та випускних клапанів. Двигуни відповідають всім європейськими стандартам якості.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ
Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності та екологічності. Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
ЕЛАСТИЧНІ РУКОЯТКИ
Для зручності транспортування використовуються еластичні рукоятки, які відмінно доповнюють дизайн і кінцевий вид товару.
ЗРУЧНА СИСТЕМА СТАРТУ
Простий в управлінні агрегат не потребує особливих навичок, доступний для використання всіма категоріями користувачів. Зручний ручний запуск дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Вольтметр на панелі показує вольтаж, що видається пристроєм в діапазоні від 0 до 300 вольт. Це дає можливість контролювати вихідну напругу генератора та бути впевненим, що все обладнання, підключене до генератора, буде працювати стабільно.
КОНТРОЛЬ КЛЮЧОВИХ ПОКАЗНИКІВ ТА СТАБІЛІЗАЦІЯ НАПРУГИ
Генератори «K&S Basic» оснащені контролем всіх ключових показників робочого стану: захист від перевантажень, автоматична зупинка при низькому рівні оливи, датчик рівня палива та інтелектуальною системою стабілізації напруги AVR. Вона дозволяє утримувати вихідну напругу генератора на постійній величині 230В і захищає від небажаного короткого замикання.
ДЕМПФЕРИ ДЛЯ ПОНИЖЕННЯ ВІБРАЦІЇ
Всі моделі генераторів «K&S Basic» оснащені гумовими ніжками для зниження вібрації. Завдяки гумовим демпферам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.
НАБІР АКСЕСУАРІВ
У комплекті дві вилки 230В, 16А і свічковий ключ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна сила струму | 12.17 А |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36.2 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | (у разі навантаження 2/3)" |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 605 x 440 x 435 мм |
| Клас захисту | IP 23M |
| Комплектація | Паковання |
| Модель двигуна | KSB 220 |
| Потужність | 7 л.с. |
| Обмотка альтернатора | алюміній |
| Об'єм двигуна | 210 см3 |
| Об'єм оливи в картері двигуна | 0,6 л |
| Рекомендуємо придбати | 2E Каністра для палива горизонтальна 2E, 2E-JCM5H, 5 л |
| Розетки | 2 шт. 230 В - 16 A |
| Тип ДВС | 4-тактний |
| Тип генератора | бензиновий |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Паливо | Бензин |
| Пристрій | генератор |
| Функції | Вольтметр |