-5%





1 495 ₴
1 421 ₴
Шипи, вбудовані в ковзанку діаметром 15 см, ефективно проникають у ґрунт і тим самим розпушують його. Аератор – екологічний спосіб аерації ґрунту. При його використанні не потрібно використовувати хімічні засоби, які негативно впливають на навколишнє середовище.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.75 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | циліндр із 27 шипами |
| Тип двигуна | - |
| Колір | Темно-зелений |
| Ширина захоплення | 44 см |