-5%








899 ₴
856 ₴
Дриль-шурупокрут акумуляторний ТМ «VITALS», серія «Мaster», лінійка інструментів «М18», модель «AU 1832c BL» — це ручний механізований інструмент з інверторним безщітковим двигуном, призначений для закручування та відкручування метизів, а також свердління отворів діаметром 0,8–10 мм. Живлення забезпечується від літій-іонної акумуляторної батареї 18 В (не входить до комплекту). Інструмент має двошвидкісний редуктор, електронний регулятор швидкості та муфту регулювання крутного моменту для безпечного і точного закручування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКБ і ЗП у комплекті | Немає |
| Кількість позицій муфти крутного моменту | 21+1 |
| Кількість режимів регулювання швидкості | 2 |
| Максимальний діаметр свердління, мм (деревина) | 20 |
| Максимальний діаметр свердління, мм (метал) | 10 |
| Максимальний крутний момент, Н·м | 1-й режим швидкості: 32, 2-й режим швидкості: 17 |
| Маса нетто/брутто**, кг | 1,6/1,65 |
| Маса нетто/брутто**, кг | 1,6/1,65 |
| Маса нетто/брутто, кг | 1,6/1,65 |
| Мoдель | AU 1832c BL |
| Номінальна потужність | 0.36 Вт |
| Розмір свердлильного патрона, мм | 0,8...10 мм |
| Реверсне обертання | Да |
| Режим роботи | S3 (20 хв) |
| Системи захисту | Від випадкового пуску; від перегрівання; від перевантаження |
| Швидкість обертання без навантаження, об/хв | І режим/реверс: 0-400, ІІ режим/реверс: 0-1400 |
| Сумісний зарядний пристрій | Інверторне ТМ «Vitals», лінійки «М18» й подібні |
| Сумісні акумуляторні батареї | 18 В, ТМ «Vitals», лінійки «М18» й подібні |
| Ступінь захисту корпусу | ІР20 |
| Тип двигуна | Інверторний, безщітковий |
| Тип і наявність підсвітки | LED |
| Тип дриля — патрон | Швидкозатискний ручний 3-кулачковий металевий з однією зовнішньою обоймою |