









40 000 ₴
Портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 1800qc – ідеальне рішення для тих, хто потребує надійного джерела енергії за будь-яких умов. Вона має вбудований акумулятор великої ємності, який можна зарядити від сонячної панелі, автомобільного прикурювача або від звичайної розетки. На станції PS 1800qc передбачені виходи різних типів, що забезпечує можливість живлення та заряджання 99 побутових приладів.
Завдяки високоякісній літій-залізо-фосфатній (LiFePO4) акумуляторній батареї, ця станція має ресурс від 2000 циклів заряду, що вдвічі більше, ніж у звичайних літій-іонних батарей. Також цей тип акумуляторів є безпечнішим, оскільки стійкий до перевантажень і перегрівань.
Інтелектуальна система керування батареєю (BMS) контролює температуру, напругу та струм батареї на трьох рівнях, запобігаючи перегріву, перезаряду та короткому замиканню. Це забезпечує тривалий термін експлуатації портативної акумуляторної станції Vitals Professional PS 1800qc.
Станція PS 1800qc заряджається від 0 до 100 % лише за 120 хвилин від стандартної побутової мережі 230 В. Крім того, вона може заряджатися від сонячної панелі, що дозволяє використовувати її за межами будинку без постійного доступу до електромережі.
Станція може одночасно живити та заряджати до 12 різних гаджетів, включаючи смартфони, планшети, ноутбуки, камери, дрони, телевізори, холодильники, мікрохвильові печі та багато іншого. Вона має різні типи роз’ємів, сумісні з 99 % типів побутових споживачів.
Акумуляторна станція має високу номінальну потужність змінного струму – 1800 Вт, що дозволяє заживлювати побутові прилади першої необхідності. Вона також має функцію регулювання напруги, яка адаптує вихідну напругу до потреб підключених пристроїв.
Якщо портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 1800qc підключена до електромережі, вона може використовуватись як джерело безперебійного живлення. За наявності електрики в мережі станція забезпечуватиме роботу підключених до неї пристроїв безпосередньо через мережеве живлення, оминаючи акумулятор. У разі раптового відключення електрики вона миттєво (0,25 с.) переходить на резервне живлення від вбудованої батареї.
Портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 1800qc підтримується довгостроковою гарантією до 60 місяців, що підтверджує якість та надійність продукції. Гарантія поширюється на всі частини станції та охоплює всі випадки, повʼязані із прихованим виробничим браком.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Користувальницькі характеристики | |
| - USB-A QC 3.0 (4 од.) | 5В-3А; 9В-2А; 12В-1,5A |
| - USB-C (2 од.) | 5/9/12/15В-3А; 20В-5A |
| - гніздо DC5521 | 13,6В-8A |
| гніздо під автомоб. прикурювач | 13,6В-8A |
| від однофазної мережі змінного струму | 230 В / 50 Гц / 4,3 А/ 1000 Вт |
| від мережі постійного струму (роз'єм DC5521) | 12...80В-7А/420 Вт |
| від сонячної панелі (XT60) | 12…28В-5А |
| розетка однофазної мережі (4 од.) | до 2100 Вт: 230В / 50Гц |
| LED ліхтар | Немає |
| Час повного заряду акумулятора, хв. | 120 |
| Габарити паковання**, мм | 465х355х385 |
| Габарити паковання, мм | 465х355х385 |
| Ємність акумулятора, Вт·год | 1536 |
| Ємність акумулятора, Вт/год | 1536 |
| Кількість циклів «заряд-розряд» | 2000+ |
| Маса нетто/брутто**, кг | 16,4/19,9 |
| Маса нетто/брутто**, кг | 16,4/19,9 |
| Маса нетто/брутто, кг | 16,4/19,9 |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| ПАРАМЕТРИ ЗАРЯДУ АКУМУЛЯТОРА: | 0 |
| Параметри вихідної напруги змінного струму | правильна (чиста) синусоїда |
| ТИПИ ТА ПАРАМЕТРИ РОЗ'ЄМІВ: | 0 |
| Тип дисплея | рідкокристалічний LCD |
| Типи захисту | від короткого замикання; від перевантаження за струмом на виході; від зниження напруги; від перегрівання |