-9%








27 000 ₴
24 629 ₴
Портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 1000qc – ідеальне рішення для тих, хто потребує надійного джерела енергії за будь-яких умов. Вона має вбудований акумулятор великої ємності, який можна зарядити від сонячної панелі, автомобільного прикурювача або від звичайної розетки. На станції PS 1000qc передбачені виходи різних типів, що забезпечує можливість живлення та заряджання 99 % побутових приладів.
Завдяки високоякісній літій-залізо-фосфатній (LiFePO4) акумуляторній батареї, ця станція має ресурс від 2000 циклів «заряджання-розряджання», що вдвічі більше, ніж у звичайних літій-іонних батарей. Також цей тип акумуляторів є безпечнішим, оскільки стійкий до перевантажень і перегрівань.
Інтелектуальна система керування батареєю (BMS) контролює температуру, напругу та струм батареї на трьох рівнях, запобігаючи перегріву, перезаряду та короткому замиканню. Це забезпечує тривалий термін експлуатації портативної акумуляторної станції Vitals Professional PS 1000qc.
Станція PS 1000qc заряджається від 0 до 100 % лише за 90 хвилин від стандартної побутової мережі 230 В. Крім того, вона може заряджатися трохи більше ніж за 3 години від сонячної панелі, що дозволяє використовувати її за межами будинку без постійного доступу до електромережі.
Станція може одночасно живити та заряджати до 6 різних гаджетів, включаючи смартфони, планшети, ноутбуки, камери, дрони, телевізори, холодильники, мікрохвильові печі та багато іншого. Вона має різні типи роз’ємів, сумісні з 99 % типів побутових споживачів.
Акумуляторна станція має високу номінальну потужність змінного струму – 1000 Вт, що дозволяє заживлювати побутові прилади першої необхідності. Вона також має функцію регулювання напруги, яка адаптує вихідну напругу до потреб підключених пристроїв.
Портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 1000qc підтримується довгостроковою гарантією до 60 місяців, що підтверджує якість та надійність продукції. Гарантія поширюється на всі частини станції та охоплює всі випадки, повʼязані із прихованим виробничим браком.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Користувальницькі характеристики | |
| - USB-A QC 3.0 | 5В-3А; 9В-2А; 12В-1,5A |
| USB-C | 5/9/12/15В-3А; 20В-5A шт. |
| - гніздо DC5525 | 13,6В-8A |
| гніздо під автомоб. прикурювач | 13,6В-8A |
| - від автомобільної розетки (прикурювача) | 12…28В-5А |
| - від однофазної мережі | 230 В / 50 Гц / 2.6 А/ 600 Вт |
| - від перегрівання | Да |
| - від перевантаження за струмом на виході | Да |
| - від зниження напруги | Да |
| від сонячної панелі (XT60) | 12…28В-5А |
| Вага нетто/брутто, кг | 10,0/11,5 |
| Час повного заряду акумулятора, хв. | 90 |
| Габарити паковання**, мм | 420×295×375 |
| Габарити паковання, мм | 420×295×375 |
| Ємність акумулятора, Вт·год | 835 |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Кількість циклів «заряд-розряд» | 2000+ |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| ПАРАМЕТРИ ЗАРЯДУ АКУМУЛЯТОРА: | 0 |
| Параметри вихідної напруги змінного струму | правильна (чиста) синусоїда |
| ТИПЫ ЗАЩИТЫ: | 0 |
| ТИПИ ТА ПАРАМЕТРИ РОЗ'ЄМІВ: | 0 |
| Тип дисплея | рідкокристалічний LCD |