-2%





11 000 ₴
10 749 ₴
✔ Високопродуктивна самовсмоктуюча бензинова помпа SEQUOIA, призначена для перекачування великих об’ємів чистої і брудної води з діаметром фракції до 35 мм.✔ Рекомендується використовувати для перекачування води з басейнів, водойм, котлованів та інших ємностей.✔ Мотопомпа оснащена: тихим, надійним 4-х тактним верхньоклапанним двигуном і міцною рамою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 34 кг |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 65 куб.м/год |
| Характеристики приводу | |
| Висота підйому | 30 м |
| Потужність двигуна | 5.15 кВт |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий, SQ-4Т-212 |
| Діаметр патрубків | 3" ⁄ 75 мм |
| Комплектація | Набір кріпильних елементів — 1 шт., |
| Об'єм оливи в картері двигуна, л. | 0.6 |
| Стан | Нове |
| Стартер | ручний |