-1%




8 300 ₴
8 199 ₴
✔ Високопродуктивна самовсмоктуюча бензинова помпа SEQUOIA призначена для перекачування великих об’ємів чистої води.✔ Використовується для перекачування води з басейнів та водойм.✔ Мотопомпа оснащується: тихим, надійним 4-х тактним верхньоклапанним двигуном і надійною рамою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22.49 кг |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Характеристики приводу | |
| Висота підйому | 30 м |
| Потужність двигуна | 5.15 кВт |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий, SQ-4Т-212 |
| Діаметр патрубків | 3" ⁄ 75 мм |
| Комплектація | Набір кріпильних елементів — 1 шт., |
| Об'єм оливи в картері двигуна, л. | 0.6 |
| Стан | Нове |
| Стартер | ручний |