-3%








7 740 ₴
7 489 ₴
✔ Регульована передня рукоятка
✔ Ручна підтяжка стрічки / калібрування ролика
✔ Пилозбірник
✔ Система пиловідведення AirLock
✔ Поставляється без АКБ та ЗУ (тип ″каркас″) у картонній коробці
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Швидкість стрічки, м/хв | 280 |
| Розмір стрічки, мм | 75х457 |
| Регулювання оборотів | є |
| Вага, кг | 3.66 |
| Комплектація | ✔ Шліфмашина ✔ Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою ✔ Картонна коробка |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 316 | 163.1 | 258.1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.66 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина стрічки/листа | 75 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 280 м/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Шліфмашина ✔ Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою ✔ Картонна коробка |
| Ширина стрічки/листа | 457 мм |