-3%








5 060 ₴
4 899 ₴
✔ Регульована швидкість
✔ Змінна робоча насадка
✔ Кнопка блокування пуску
✔ Поставляється без АКБ та ЗУ (тип ″каркас″) у картонній коробці
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Тип акумулятора | Li-Ion 18 В XR |
| Швидкість стрічки, м/хв | 1204 |
| Розмір стрічки, мм | 13х457 |
| Регулювання оборотів | є |
| Вага, кг | 1.85 |
| Комплектація | ✔ Шліфмашина ✔ Три стрічки ✔ Пиловідвід-перехідник ✔ Змінна робоча частина ✔ Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою ✔ Картонна коробка |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 430 | 154 | 135 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина стрічки/листа | 13 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 1204 м/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.85 |
| Комплектація | ✔ Шліфмашина ✔ Три стрічки ✔ Пиловідвід-перехідник ✔ Змінна робоча частина ✔ Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою ✔ Картонна коробка |
| Ширина стрічки/листа | 457 мм |