-2%
3 200 ₴
3 123 ₴
✔ Завдяки покращеній акумуляторній технології, відсутності ефекту пам’яті та мінімальному саморозряду літій-іонний акумулятор V20 готовий до роботи у будь-який час та в будь-якому місці, а також дозволяє вашому інструменту працювати довше.
✔ Частина нової 18-вольтової бездротової системи STANLEY® FATMAX® V20 - відмінною особливістю якої є професійна база інструменту та нові акумуляторні батареї.
✔ Нова платформа поєднує широкий спектр електричних та садових інструментів.
✔ Нові акумуляторні батареї створені на основі професійних літій-іонних елементів SAMSUNG 18650.
✔ Повністю автоматизована збірка: батареї V20 унеможливлює ″людського фактора помилки″.
✔ Захист від екстремальних температур: батареї V20 захищені від розряду навіть у екстремальних температурних умовах, від -30°C до +75°C.
✔ Стійка до вологості, теплового удару, падіння та вібрації.
✔ Індикатор заряду акумулятора для інформаційності.
✔ Час повного заряджання акумуляторної батареї 18 В STANLEY® FATMAX® V20 ємністю 2,0 Ач складе всього 60 хвилин (від ЗУ модель SFMCB14 сила струму 4,0 Ач)
| Виробник | STANLEY FATMAX |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга, В | 18 |
| Ємність, Аг | 4 |
| Час зарядки, хв | 60 |
| Світлова індикація | є |
| Висота, мм | 78 |
| Довжина, мм | 125 |
| Вага, кг | 0.69 |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 129 | 90 | 78 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.69 |
| Час заряджання | 60 |
| Висота | 78 мм |
| Довжина: | 125 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |