-3%



4 970 ₴
4 809 ₴
✔ Технологія Autoselect: за допомогою селектора ви вибираєте матеріал, по якому хочете працювати.✔ Після цього Scorpion автоматично переходить в оптимальний режим пиляння.✔ Швидка система зміни приладдя.✔ Збільшена довжина ходу полотна робить пиляння швидким і ефективним.✔ Запатентована підошва Scorpion може бути встановлена в двох положеннях.✔ Перше - положення лобзика і ножівки,✔ друге - положення сучкоріза.✔ Велика площа підошви забезпечує точний різ в режимі пиляння лобзиком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Глибина пропилу | 50 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2700 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходи, мм | 23 |
| Комплектація | Полотно (за різними матеріалами) — 3 шт., Пластиковий кейс — 1 шт., |
| Максимальна глибина різання в дереві, мм | 100 |
| Максимальна глибина різання в металі, мм | 3 |
| Тип пилки | собільно |