-2%3 248 ₴
3 170 ₴
✔ За допомогою електрорубанка ви зможете вирівнювати і колібровать заготовки з деревини, а також рубанок призначений для зняття фасок.✔ Велика глибина стругання для швидкого видалення матеріалу.✔ Тонка настройка глибини стругання з кроком 0.1 мм, для отримання точного результату.✔ Спеціальні канавки на підошві для зняття фасок.✔ Твердосплавні двосторонні ножі з великим терміном служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина вибірки чверті, мм | 8 |
| Комплектація | Перехідник під пилосос — 1 шт., |