-2%


3 909 ₴
3 815 ₴
✔ Стрічкова шліфмашина відмінно підходить для шліфування великих поверхонь з високою продуктивністю.
✔ Велика площа шліфування для продуктивної роботи.
✔ Передній ролик малого діаметру для збільшення поверхні контакту і можливості шліфувати впритул до вертикальних поверхонь.
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова мережева |
| Джерело живлення | Сетевой |
| Споживана потужність, Вт | 720 |
| Швидкість стрічки, м/хв | 206 |
| Розмір стрічки, мм | 75х457 |
| Розмір підошви, мм | 75х145 |
| Регулювання оборотів | немає |
| Плавний пуск | немає |
| Вага, кг | 2.5 |
| Комплектація | ✔ Пилозбірник - 1 шт |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 175 | 334 | 160 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина стрічки/листа | 75 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 206 м/хв |
| Максимальний діаметр диска | 145 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Пилозбірник - 1 шт |
| Ширина стрічки/листа | 457 мм |