-3%4 640 ₴
4 489 ₴
✔ Компанія BLACK+DECKER представляє нову модель - електрична коса GL9035.
✔ Модель має хорошу ергономіку і балансування.
✔ Потужний 0.9 кВт двигун і косіння в 35 см дозволять обслуговувати великі ділянки і бензинові аналоги не будуть забруднювати атмосферу Вашого саду.
✔ Накидний ремінь допоможе працювати не відчуваючи втоми навіть при тривалій експлуатації.
✔ Електрокоса працює з двома типами ріжучих насадок: -стандартна жилка 2 мм перетином системи AFL;
✔ -спеціальні нитки системи HDL.
✔ Це дозволить Вам змінювати робочі аксесуари, воно працює із
✔ травою, бур’яном і дрібним чагарником.
✔ Саме з огляду на можливості експлуатації в 2-х режимах, для цієї моделі використовується нова конструкція вузла приводу обертання робочої частини.
✔ Система E-Drive technology - технологія електронного контролю підтримки постійного крутного моменту двигуна.
✔ Телескопічна направляюча дозволить зручно підлаштувати інструмент під Ваш зріст.
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип інструмента | електричний |
| Двигун | Щітковий |
| Потужність двигуна, кВт | 0.9 |
| Штанга | є |
| Вид штанги | цільний корпус |
| Максимальне число оборотів, об/хв | 6500 |
| Антивібраційна система | немає |
| Косильний інструмент | жилка |
| Ширина косіння, см | 35 |
| Тип рукоятки | кільцева |
| Вага, кг | 3.2 |
| Комплектація | ✔ Комплект кріпильних елементів - 1 шт |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 222 | 119 | 1140 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ліски | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | цілісний корпус |
| Двигун | Щітковий |
| Комплектація | ✔ Комплект кріпильних елементів - 1 шт |
| Штанга | Да |