
4 999 ₴
✔ Акумулятор E-Power E420, підходить для всіх інструментів STIGA серії 500, газонокосарок і кущорізів серії 700, а також для інструментів серії 900.
✔ Ємність 2 Аг і потужність 48 В.
| Виробник | STIGA |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга, В | 48 |
| Ємність, Аг | 2 |
| Час зарядки, хв | 90 |
| Світлова індикація | є |
| Висота, мм | 9 |
| Довжина, мм | 13.5 |
| Вага, кг | 0.98 |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 135 | 75 | 90 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98 |
| Час заряджання | 90 |
| Висота | 9 мм |
| Довжина: | 13.5 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |