

4 399 ₴
✔ Акумулятор E-Power E24, підходить для всіх інструментів STIGA серії 100 і газонокосарок Collector.
✔ Ємність 4 Аг і потужність 20 В.
| Виробник | STIGA |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга, В | 20 |
| Ємність, Аг | 4 |
| Час зарядки, хв | 140 |
| Світлова індикація | є |
| Висота, мм | 8 |
| Довжина, мм | 13.1 |
| Вага, кг | 0.65 |
| Комплектація | ✔ Акумулятор |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 131 | 90 | 80 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65 |
| Час заряджання | 140 |
| Висота | 8 мм |
| Довжина: | 13.1 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Комплектація | ✔ Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |